Facility Schedule for Sat 03-25-17

MENS SUNDAY - MARCH 26:

4:20 PM
JUAN CAMANEY v OUT OF BREATH
ARSENAL GUNNERS v SHERWIN
HUMUNUNKUAPUA v TURNT UP

5:10 PM
TIMES v TURF WIND & FIRE
SOUTH BAY v TEAM JB
LA MASIA v CHELSEA

6:00 PM
SMOOTH HITS v CFA FC
BOYZ FC v NIGHT FEVER
GLADIATORS v SAMBA SQUAD

6:50 PM
LOS PISTAS v LOS MAS TURBOS
CRUDOS v PDV
WTF v TICKLEBUDDIES

7:40 PM
GOTHAM CITYS FINEST v DREAM TEAM 17
HANGOVER 95 v ENGINEERS
MILAN v TIBURONES

8:30 PM
GREEN TEAM v DYNASTY
A LO PROFUNDO v FRESH OFF THE BOATENG
VICTORIOUS SECRET v PIZZERIA LUIGI

9:20 PM
BUSTIN JEEBERS v WHICH JUAN
LS TIGER TIGER v PAN BIMBO
LA MAQUINA v KUWAIT

10:10PM
FRESH ECHO SOCCER v CHIVAS
KIMCHI v SELENA GOALMEZ
TAMARAWS v BOHEMIA

11:00PM
CUERVOS v GALAXY WHALES
HIGH LIFE UTD v 2 GOALS 1 CUP
ATLETICO CHULA VISTA v FREEDOM INC




PLEASE MAKE SURE TO BRING YOUR ID TO EVERY GAME!

Please select a date for which you'd like to see the facility schedule.

Field 1

Day Date & TimeFieldDivisionHome TeamVisitor TeamResult
Sat 03-25-17 08:00 AM 1 O40MB NORTH PARK FOXES NET DIVIDENDS II 2 - 6
Sat 03-25-17 08:50 AM 1 O40MB THE MOONERS BALLBUSTERS 4 - 5
Sat 03-25-17 09:40 AM 1 O40MA NET DIVIDENDS I CHRISTIAN KICKERS 2 - 5
Sat 03-25-17 10:30 AM 1 O40MA FURIA LIMON ATTACK 2 - 5
Sat 03-25-17 11:20 AM 1 U12GA BLAST G2005 SCHULZ SD REAL MADRID G05 RODRIGUEZ 1 - 12
Sat 03-25-17 12:10 PM 1 U14A INNOVATION FC CAMACHO ALBION GOMEZ AMIDEI 2 - 15
Sat 03-25-17 01:00 PM 1 U12A TFA SD B2006 FISHER GOTTA SCORE EM ALL 15 - 2
Sat 03-25-17 01:50 PM 1 U14G TFA 2003 FISHER AZTECS FC MELGAR 9 - 1
Sat 03-25-17 02:40 PM 1 U14GB OVC NEVILLE ATLANTE ROMO 0 - 3
Sat 03-25-17 03:30 PM 1 U14GB NOTTS FOREST 2004 BLACK TURNER CVFC 2004 ALFARO 2 - 5
Sat 03-25-17 04:20 PM 1 HS1 SD MACHINE WHITE ATLANTE 12 - 0
Sat 03-25-17 06:00 PM 1 HS2 XOLOS 2001 ALCALA SCHOLARS 0 - 5
Sat 03-25-17 06:50 PM 1 M2 Sat MESSIS FROSTED TIPS LEAVE MY ARSELONA
Sat 03-25-17 07:40 PM 1 HS1 XOLOS ZARAGOZA COSTA BRAVA
Sat 03-25-17 08:30 PM 1 HSCA PIZZERIA LUIGI ENSOS
Sat 03-25-17 09:20 PM 1 HSCA WATER TOWER ROYALS GOLAZO
Sat 03-25-17 10:10 PM 1 HS1 HONEYBADGERS SOUTHBAY FC

Field 2

Day Date & TimeFieldDivisionHome TeamVisitor TeamResult
Sat 03-25-17 08:00 AM 2 O40MB AVENGERS FC FIRST BANKERS 3 - 8
Sat 03-25-17 08:50 AM 2 O40MB JUVENTUS SD INTERNATIONAL 0 - 6
Sat 03-25-17 09:40 AM 2 O40MA EVERYTHING HURTS DEP MEXICO 6 - 3
Sat 03-25-17 10:30 AM 2 O40MA STILL KICKIN EVERYTHING HURTS 0 - 5
Sat 03-25-17 11:20 AM 2 U14G ALBION SC ADAMS NOTTS RED 04 TAILA 5 - 10
Sat 03-25-17 12:10 PM 2 U14G NOTTS RED 03 TAILA BONITA MATRIX WALTERS 9 - 0
Sat 03-25-17 01:00 PM 2 U14A FIRE SPIRITS MORAN CHULA VISTA B03 IBARRA 2 - 4
Sat 03-25-17 01:50 PM 2 U12A ALBION GUNNERS BUCH LIVERPOOL FC AGOSTINI 15 - 3
Sat 03-25-17 02:40 PM 2 U12A MATRIX VALLI NADO SELECT 12 CARBAJAL 7 - 3
Sat 03-25-17 03:30 PM 2 U14A DIRTY MIKE AND THE BOYS REED NADO SELECT 14 CARBAJAL 0 - 5
Sat 03-25-17 04:20 PM 2 HS2 HOOLIGANS WALDORF WAVES 3 - 7
Sat 03-25-17 05:10 PM 2 HS2 SELECT SD MACHINE BLUE 6 - 9
Sat 03-25-17 06:00 PM 2 M1 Sat LOS ALTERATOS DE SD DEATH BY SNU SNU 3 - 5
Sat 03-25-17 06:50 PM 2 M1 Sat EL CAJON BLVD PROS GNARLY DOGS
Sat 03-25-17 07:40 PM 2 M2 Sat WHAT ZIT TOOYA AZTECS
Sat 03-25-17 08:30 PM 2 M1 Sat HAS BEENS ARSENAL
Sat 03-25-17 09:20 PM 2 M1 Sat REAL COHOLICS RUDFORDS AND CHILL
Sat 03-25-17 10:10 PM 2 M2 Sat RUDOS BARCELONA

Field 3

Day Date & TimeFieldDivisionHome TeamVisitor TeamResult
Sat 03-25-17 08:00 AM 3 O30MH BAD HOMBRES MANCHESTER GRAND UTD 6 - 7
Sat 03-25-17 08:50 AM 3 O30MH HIPPOS LA ROJA 0 - 10
Sat 03-25-17 09:40 AM 3 O30MH INDOOR BALLERS CODE GREEN 9 - 7
Sat 03-25-17 10:30 AM 3 O30MH GRASSHOLES SD PUMAS 4 - 16
Sat 03-25-17 06:50 PM 3 HSG1 HTH MESA UTD LIVERPOOL
Sat 03-25-17 07:40 PM 3 HSG1 HTH MESA UTD SAN DIEGO MACHINE GIRLS
Sat 03-25-17 08:30 PM 3 HSCA PANTHER SQUAD BAYERN MUNCHEN
Sat 03-25-17 09:20 PM 3 HS1 NPU SUPREME FC
Sat 03-25-17 10:10 PM 3 HS1 NPU ITALY FC

Field 4

Day Date & TimeFieldDivisionHome TeamVisitor TeamResult
Sat 03-25-17 09:40 AM 4 U10A SPORTING SAN DIEGO BERHE BLAST SC 08 SOUDERS 2 - 12
Sat 03-25-17 10:30 AM 4 U6A LIONS CRUZ RICOCHET MARTINEZ 21 - 0
Sat 03-25-17 11:20 AM 4 U6A REGULATORS HARBER LITTLE CHIVAS PASTENES 5 - 0
Sat 03-25-17 01:00 PM 4 U10A SPORTING MESA 08 MEZA REBELS B07 KIKO 5 - 16
Sat 03-25-17 01:50 PM 4 U10A SPORTING MESA 07 MEZA CHULA VISTA IBARRA 14 - 3
Sat 03-25-17 02:40 PM 4 U10A REBELS BLUE MAGANA BLAST SC PAUL 9 - 3
Sat 03-25-17 03:30 PM 4 U10GA NADO ALLSTARS HUNTER SDSC G2007 BLACK FOSTER 1 - 11
Sat 03-25-17 04:20 PM 4 U10GA BLAST SC ANDERSON BARCA JOHNY 1 - 13